Ursynów na sportowo - Serwis sportowy Dzielnicy m.st. Warszawy

Kultura

miesiąc: 
Granty: „63 działania na 63 dni Powstania”  
„63 działania na 63 dni Powstania” to jeden z projektów społecznych towarzyszących obchodom 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. Hasło nawiązuje do 63 dni Powstania Warszawskiego i zaprasza mieszkańców Warszawy do wspólnego działania na rzecz swojego miasta, zaangażowanie się w ulepszenie czy poprawę funkcjonowania lokalnej społeczności i miejscowej infrastruktury.
Ursynowskie obchody 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego  
1 sierpnia jest dla stolicy dniem wyjątkowym. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego ma szczególnie uroczysty charakter. W obchodach biorą udział Bohaterowie tamtych dni, którzy są dla mieszkańców stolicy symbolem męstwa i poświęcenia dla swojego miasta. Oto kalendarium najważniejszych wydarzeń w ramach obchodów 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które będą miały miejsce w tym roku na Ursynowie lub z udziałem ursynowskich władz.
Piknik UrsynLove budzi w niedzielę Ursynów  
W każdą niedzielę lata w Sadku Natolińskim odbywa się piknik kulinarno-rozrywkowy UrsynLove, który przyciąga rzesze mieszkańców zainteresowanych spędzeniem aktywnie czasu w plenerze. Imprezy odbywają się pod patronatem burmistrza Dzielnicy Ursynów Piotra Guziała.
Muzyczne Lato na Ursynowie  
W minioną niedzielę przy ursynowskim Ratuszu odbył się koncert w ramach cyklu „Muzyczne Lato na Ursynowie” pt. „Bogusław Morka zaprasza na neapolitański wieczór trzech polskich tenorów. Od Neapolu po Granadę.
KALENDARZ IMPREZ
SPORTOWO-REKREACYJNYCH
«   Lipiec   »
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Piłka nożna
Siatkówka
Koszykówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Tenis
Taniec
Inne
Komercyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne
Stowarzyszenia kultury fizycznej
Inne organizacje związane ze sportem i rekreacją